Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

Februari  2018

Donderdag  01  Februari

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6

Vrijdag  02  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 2  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 2  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Zilver Kids
 
Zaal 2  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 3  19:00  20:00
HipHop 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 

Zaterdag  03  Februari

Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar

Maandag  05  Februari

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 3  17:00  17:50
Breakdance 7 - 12 jaar
Zaal 3  18:00  19:00
Boys Time 7 - 12 jaar
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 1
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 3  19:10  20:10
HipHop 17 jaar en ouder
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  06  Februari

Zaal 3  17:00  17:50
Show-Musical-Clipdance 6 - 9 jaar
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  18:50
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 

Woensdag  07  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  16:10  17:00
Klassiek Ballet 4 - 7 jaar
Zaal 1  16:40  17:30
HipHop Lyrical 9 - 12 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:30  18:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 2
Zaal 3  17:30  18:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop-dancehall 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:30  19:30
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  19:30  20:30
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Donderdag  08  Februari

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  20:00  20:40
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  09  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 2  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 2  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Kids
 
Zaal 2  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 3  19:00  20:00
HipHop 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Zaterdag  10  Februari

Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar

Zondag  11  Februari

Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 5e/6e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 8e/9e cursus Goud ster
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2
 

Maandag  12  Februari

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 3  17:00  17:50
Breakdance 7 - 12 jaar
Zaal 3  18:00  19:00
Boys Time 7 - 12 jaar
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 1
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 3  19:10  20:10
HipHop 17 jaar en ouder
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  13  Februari

Zaal 3  17:00  17:50
Show-Musical-Clipdance 6 - 9 jaar
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  18:50
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 

Woensdag  14  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  16:10  17:00
Klassiek Ballet 4 - 7 jaar
Zaal 1  16:40  17:30
HipHop Lyrical 9 - 12 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:30  18:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 2
Zaal 3  17:30  18:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop-dancehall 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:30  19:30
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  19:30  20:30
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Donderdag  15  Februari

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  20:00  20:40
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  16  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 2  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 2  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Kids
 
Zaal 2  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 3  19:00  20:00
HipHop 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Zaterdag  17  Februari

Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar

Zondag  18  Februari

Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 5e/6e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 8e/9e cursus Goud ster
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2
 

Maandag  19  Februari

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 3  17:00  17:50
Breakdance 7 - 12 jaar
Zaal 3  18:00  19:00
Boys Time 7 - 12 jaar
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 1
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 3  19:10  20:10
HipHop 17 jaar en ouder
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  20  Februari

Zaal 3  17:00  17:50
Show-Musical-Clipdance 6 - 9 jaar
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  18:50
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 

Woensdag  21  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  16:10  17:00
Klassiek Ballet 4 - 7 jaar
Zaal 1  16:40  17:30
HipHop Lyrical 9 - 12 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:30  18:30
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder Groep 2
Zaal 3  17:30  18:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:30  19:30
HipHop-dancehall 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:30  19:30
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  19:30  20:30
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Donderdag  22  Februari

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  20:00  20:40
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  23  Februari

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 2  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 2  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Kids
 
Zaal 2  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 3  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 3  19:00  20:00
HipHop 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Zaterdag  24  Februari

Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar

Vandaag  25  Februari

Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 5e/6e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 8e/9e cursus Goud ster
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2