Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

Oktober  2018

Maandag  01  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop Lyrical 11 jaar en ouder
Zaal 2  17:50  18:50
Breakdance 7 jaar en ouder
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:00  20:00
HipHop Lyrical 14 jaar en ouder
Zaal 1  20:00  21:30
Adults Formation
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  02  Oktober

Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:30
Junior Smallgroup Yamilla
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 3  19:30  20:15
Techniek Duo en Solo Training
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e cursis Zilver
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4/5
 

Woensdag  03  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:30
HipHop 11 tot 16 jaar
Zaal 1  18:30  19:20
Stijldansen Talentenklas Kids
 
Zaal 3  19:10  20:00
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:00  21:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 

Donderdag  04  Oktober

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  20:00  21:20
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 

Vrijdag  05  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Ster 12+
 
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 3  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Zaterdag  06  Oktober

Zaal 3  09:00  10:00
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar
Zaal 3  12:30  13:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar

Zondag  07  Oktober

Zaal 3  09:00  10:30
Adults Smallgroup Jeftha
Zaal 3  10:30  11:30
Techniek B-anything
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2
 

Maandag  08  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop Lyrical 11 jaar en ouder
Zaal 2  17:50  18:50
Breakdance 7 jaar en ouder
Zaal 1  18:00  19:00
Dancehall 14 jaar en ouder
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:00  20:00
HipHop Lyrical 14 jaar en ouder
Zaal 1  20:00  21:30
Adults Formation
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  09  Oktober

Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:30
Junior Smallgroup Yamilla
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 3  19:30  20:15
Techniek Duo en Solo Training
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e cursis Zilver
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4/5
 

Woensdag  10  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:30
HipHop 11 tot 16 jaar
Zaal 1  18:30  19:20
Stijldansen Talentenklas Kids
 
Zaal 3  19:10  20:00
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:00  21:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 

Donderdag  11  Oktober

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  20:00  21:20
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 

Vrijdag  12  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  16:45  17:45
Kids Smallgroup Cynthia
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Ster 12+
 
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 2  18:00  20:00
Kids Formation
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Zaterdag  13  Oktober

Zaal 3  09:00  10:00
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar
Zaal 3  12:30  13:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar

Zondag  14  Oktober

Zaal 3  09:00  10:30
Kids Smallgroup Charlotte
Zaal 1  09:00  10:30
Junior Smallgroup Star Yamilla
Zaal 3  09:00  10:30
Adults Smallgroup Jeftha
Zaal 1  10:30  11:30
Kids Formation
Zaal 3  10:30  11:30
Techniek B-anything
Zaal 1  11:30  13:30
Junior Formation
Zaal 1  13:30  15:00
Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2
 

Maandag  15  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop Lyrical 11 jaar en ouder
Zaal 1  18:00  19:00
Dancehall 14 jaar en ouder
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:00  20:00
HipHop Lyrical 14 jaar en ouder
Zaal 1  20:00  21:30
Adults Formation
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Vandaag  16  Oktober

Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:30
Junior Smallgroup Yamilla
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 3  19:30  20:15
Techniek Duo en Solo Training
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e cursis Zilver
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4/5
 

Woensdag  17  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:30
HipHop 11 tot 16 jaar
Zaal 1  18:30  19:20
Stijldansen Talentenklas Kids
 
Zaal 3  19:10  20:00
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:00  21:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3
 

Donderdag  18  Oktober

Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 2
Zaal 2  16:50  17:40
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 3
Zaal 3  19:30  20:20
Essentrics
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 6

Vrijdag  19  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  16:45  17:45
Kids Smallgroup Cynthia
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 2  18:00  20:00
Kids Formation

Zaterdag  20  Oktober

Zaal 3  09:00  10:00
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar
Zaal 3  12:30  13:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar

Zondag  21  Oktober

Zaal 3  09:00  10:30
Kids Smallgroup Charlotte
Zaal 1  09:00  10:30
Junior Smallgroup Star Yamilla
Zaal 3  09:00  10:30
Adults Smallgroup Jeftha
Zaal 1  10:30  11:30
Kids Formation
Zaal 3  10:30  11:30
Techniek B-anything
Zaal 1  11:30  13:30
Junior Formation
Zaal 1  13:30  15:00
Junior Smallgroup Charlotte

Maandag  22  Oktober

Zaal 2  17:50  18:50
Breakdance 7 jaar en ouder
Zaal 1  18:30  21:30
Adults Formation

Dinsdag  23  Oktober

Zaal 3  18:00  19:30
Junior Smallgroup Yamilla
Zaal 3  19:30  20:15
Techniek Duo en Solo Training

Donderdag  25  Oktober

Zaal 2  19:20  20:00
Stijldansen Techniek
Zaal 2  20:00  21:20
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 2  20:40  22:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 

Vrijdag  26  Oktober

Zaal 2  16:45  17:45
Kids Smallgroup Cynthia
Zaal 1  17:00  18:00
Stijldansen Goud Ster 12+
 
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas 12+
 
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  20:20  21:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 

Zaterdag  27  Oktober

Zaal 3  09:00  10:00
Jazz Modern 17 jaar en ouder
Zaal 3  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 9 - 14 jaar
Zaal 3  12:30  13:20
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar

Zondag  28  Oktober

Zaal 3  09:00  10:30
Kids Smallgroup Charlotte
Zaal 1  09:00  10:30
Junior Smallgroup Star Yamilla
Zaal 3  09:00  10:30
Adults Smallgroup Jeftha
Zaal 1  10:30  11:30
Kids Formation
Zaal 3  10:30  11:30
Techniek B-anything
Zaal 1  11:30  13:30
Junior Formation
Zaal 1  13:30  15:00
Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 2
 

Maandag  29  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop Lyrical 11 jaar en ouder
Zaal 2  17:50  19:50
Breakdance 7 jaar en ouder
Zaal 1  18:00  19:00
Dancehall 14 jaar en ouder
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:00  20:00
HipHop Lyrical 14 jaar en ouder
Zaal 1  20:00  21:30
Adults Formation
Zaal 2  20:20  21:10
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  30  Oktober

Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:30
Junior Smallgroup Yamilla
Zaal 1  19:30  20:30
Modern Linedance
Zaal 3  19:30  20:15
Techniek Duo en Solo Training
Zaal 2  19:40  20:30
Strong by Zumba
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e cursis Zilver
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4/5
 

Woensdag  31  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:20  15:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:10  16:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 2  16:00  16:50
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:50  17:40
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:40  18:30
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 2  18:30  19:30
HipHop 11 tot 16 jaar
Zaal 1  18:30  19:20
Stijldansen Talentenklas Kids
 
Zaal 3  19:10  20:00
Show-Musical-Clipdance 9 - 12 jaar
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:00  21:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 3