Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

April  2021

Vandaag  16  April

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kaylee
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar

Zaterdag  17  April

Zaal 2  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 12+

Zondag  18  April

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 2  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Yamila
Zaal 1  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  12:00  14:00
HipHop B-anything Junior Formation

Maandag  19  April

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
HipHop Freestyle Open Class 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:30  20:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 1
Zaal 3  20:30  21:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 2

Dinsdag  20  April

Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1

Woensdag  21  April

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  17:50
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:50  18:40
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kevin
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5

Donderdag  22  April

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 3  19:00  20:30
HipHop B-anything Adults Smallgroup Chanel
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 3  20:30  22:00
HipHop B-anything Adults Smallgroup Romy

Vrijdag  23  April

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kaylee
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation

Zaterdag  24  April

Zaal 2  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 12+

Zondag  25  April

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 2  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Yamila
Zaal 1  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  12:00  14:00
HipHop B-anything Junior Formation

Maandag  26  April

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
HipHop Freestyle Open Class 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:30  20:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 1
Zaal 3  20:30  21:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 2

Dinsdag  27  April

Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1

Woensdag  28  April

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  17:50
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:50  18:40
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5

Donderdag  29  April

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 3  19:00  20:30
HipHop B-anything Adults Smallgroup Chanel
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 3  20:30  22:00
HipHop B-anything Adults Smallgroup Romy

Vrijdag  30  April

Buiten  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kaylee
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation