Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

Mei  2021

Zaterdag  01  Mei

Zaal 2  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 12+

Zondag  02  Mei

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 2  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Yamila
Zaal 1  12:00  14:00
HipHop B-anything Junior Formation

Maandag  03  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
HipHop Freestyle Open Class 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:30  20:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 1
Zaal 3  20:30  21:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 2

Dinsdag  04  Mei

Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1

Woensdag  05  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  17:50
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:50  18:40
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kevin
Zaal 3  18:00  19:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kevin
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5

Donderdag  06  Mei

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 3  19:00  20:30
HipHop B-anything Adults Smallgroup Chanel
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 3  20:30  22:00
HipHop B-anything Adults Smallgroup Romy

Vrijdag  07  Mei

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2

Zaterdag  08  Mei

Zaal 2  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 12+

Zondag  09  Mei

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 2  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Yamila
Zaal 1  12:00  14:00
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 

Maandag  10  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
HipHop Freestyle Open Class 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:30  20:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 1
Zaal 1  20:10  21:30
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 3  20:30  21:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  11  Mei

Zaal 2  09:30  10:30
Hatha Yoga groep 1
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 
Zaal 1  20:30  21:40
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4
 

Woensdag  12  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  17:50
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:50  18:40
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kevin
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 1  19:40  20:30
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 3  20:10  21:30
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 3
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 4e/5e cursus Zilver ster
 

Donderdag  13  Mei

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:30  19:30
Hatha Yoga groep 2
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 3  19:00  20:30
HipHop B-anything Adults Smallgroup Chanel
Zaal 1  19:30  20:40
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 3  20:30  22:00
HipHop B-anything Adults Smallgroup Romy
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 4

Vrijdag  14  Mei

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's 4 t/m 6 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Buiten  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub 7 t/m 9 jaar
Zaal 2  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kaylee
Zaal 2  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kaylee
Zaal 3  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Buiten  18:00  19:30
RTL Talent Academy Teens 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 

Zaterdag  15  Mei

Zaal 2  10:00  12:00
Vooropleiding Dans Teens 12+

Zondag  16  Mei

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 2  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Yamila
Zaal 1  10:30  12:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  12:00  14:00
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 

Maandag  17  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
HipHop Freestyle Open Class 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:30  20:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 1
Zaal 1  20:10  21:30
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 3  20:30  21:30
Choreo Advanced Class 14 jaar en ouder Groep 2
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  18  Mei

Zaal 2  09:30  10:30
Hatha Yoga groep 1
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1
Digitaal  19:30  20:20
FitKizomba Groep 1
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 
Zaal 1  20:30  21:40
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 4
 

Woensdag  19  Mei

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  17:50
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 2  17:50  18:40
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 3  18:00  19:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup Kevin
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 1  19:40  20:30
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 3  20:10  21:30
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 3
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 4e/5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 

Donderdag  20  Mei

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:30  19:30
Hatha Yoga groep 2
Zaal 2  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 3  19:00  20:30
HipHop B-anything Adults Smallgroup Chanel
Zaal 1  19:30  20:40
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Zaal 3  19:50  20:40
Essentrics
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 3  20:30  22:00
HipHop B-anything Adults Smallgroup Romy
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 4

Vrijdag  21  Mei

Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 

Zondag  23  Mei

Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 3  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 1
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 6 en hoger Groep 1
 

Maandag  24  Mei

Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  20:10  21:30
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  25  Mei

Zaal 2  09:30  10:30
Hatha Yoga groep 1

Woensdag  26  Mei

Zaal 1  19:40  20:30
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 3  20:10  21:30
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 3
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 4e/5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 

Donderdag  27  Mei

Zaal 3  18:30  19:30
Hatha Yoga groep 2
Zaal 1  19:30  20:40
Stijldansen Opfriscursus 17+
 
Digitaal  20:00  20:50
FitKizomba Groep 2
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 4

Vrijdag  28  Mei

Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus vervolg
 

Maandag  31  Mei

Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  20:10  21:30
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 3
 
Zaal 1  21:00  22:20
Stijldansen Topklas Ballroom