Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

November  2021

Maandag  01  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  19:00  21:00
Vooropleiding Dans Teens 12+
Zaal 2  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  20:30  21:15
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  21:55
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  02  November

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 2  17:30  18:30
HipHop B-anything Junior Smallgroup 3
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 3  19:20  20:20
HipHop B-anything Kids Smallgroup 1
Zaal 2  19:30  20:20
FitKizomba Groep 2
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Woensdag  03  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  17:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub Groep 3, 4 en 5
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  16:50  17:40
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Teens Groep 6, 7 en 8
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Highschool 12 t/m 16 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:40  18:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 6
 

Donderdag  04  November

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  19:00
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 3  19:50  20:40
Essentrics
Zaal 3  20:00  21:00
HipHop Lyrical 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Vrijdag  05  November

Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 3  19:40  20:30
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus Vervolg Advanced
 

Zondag  07  November

Zaal 1  09:00  10:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup 1
Zaal 2  09:00  10:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup 2
Zaal 1  10:00  11:00
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  11:00  12:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup 2
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 1
 
Zaal 2  19:30  20:30
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 3e Cursus Brons Ster Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  08  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  19:00  21:00
Vooropleiding Dans Teens 12+
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  20:30  21:15
Zumba Toning

Dinsdag  09  November

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 2  17:30  18:30
HipHop B-anything Junior Smallgroup 3
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 3  19:20  20:20
HipHop B-anything Kids Smallgroup 1
Zaal 2  19:30  20:20
FitKizomba Groep 2

Woensdag  10  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  17:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub Groep 3, 4 en 5
Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  16:50  17:40
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Teens Groep 6, 7 en 8
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Highschool 12 t/m 16 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:40  18:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5

Donderdag  11  November

Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  19:00
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Zaal 3  20:00  21:00
HipHop Lyrical 25 jaar en ouder

Vrijdag  12  November

Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup 2
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 2  19:30  20:30
HipHop B-anything Junior Formation

Zondag  14  November

Zaal 1  09:00  10:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup 1
Zaal 2  09:00  10:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup 2
Zaal 1  10:00  11:00
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  11:00  12:30
HipHop B-anything Kids Formation

Maandag  15  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 3  19:00  21:00
Vooropleiding Dans Teens 12+
Zaal 2  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  20:30  21:15
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  21:55
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  16  November

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 2  17:30  18:30
HipHop B-anything Junior Smallgroup 3
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 3  19:20  20:20
HipHop B-anything Kids Smallgroup 1
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Woensdag  17  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  17:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub Groep 3, 4 en 5
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  16:50  17:40
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Teens Groep 6, 7 en 8
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Highschool 12 t/m 16 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:40  18:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 6
 

Donderdag  18  November

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  19:00
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  19:50
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Zaal 3  20:00  21:00
HipHop Lyrical 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Vrijdag  19  November

Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup 2
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:30
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 2  19:40  20:30
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus Vervolg Advanced
 

Zondag  21  November

Zaal 1  09:00  10:30
HipHop B-anything Junior Smallgroup 1
Zaal 2  09:00  10:00
HipHop B-anything Junior Smallgroup 2
Zaal 1  10:00  11:00
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 1  11:00  12:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 3e Cursus Brons Ster Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  22  November

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 1
Zaal 2  18:00  18:50
Breakdance Intermediate 7 tot 12 jaar
Zaal 2  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 3  19:00  21:00
Vooropleiding Dans Teens 12+
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  20:30  21:15
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  21:55
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  23  November

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 2  17:30  18:30
HipHop B-anything Junior Smallgroup 3
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Lyrical 8 tot 12 jaar
Zaal 3  19:20  20:20
HipHop B-anything Kids Smallgroup 1
Zaal 2  19:30  20:20
FitKizomba Groep 2
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 

Woensdag  24  November

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:40  15:30
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 1
Zaal 2  15:30  16:20
Mini-dance 4 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  17:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub Groep 3, 4 en 5
Zaal 2  16:20  17:10
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 1
Zaal 1  16:50  17:40
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Teens Groep 6, 7 en 8
Zaal 3  17:00  18:30
RTL Talent Academy Highschool 12 t/m 16 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
ZumbaKids 6 tot 12 jaar
Zaal 1  17:40  18:40
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 1
Zaal 1  18:40  19:40
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:40  20:30
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 6e/7e Cursus Goud
 
Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 6
 

Donderdag  25  November

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 5 en 6 jaar Groep 2
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 7 en 8 jaar Groep 2
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 9 tot 12 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  19:00
HipHop Lyrical 12 jaar en ouder
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 2  19:50  20:40
Essentrics
Zaal 3  20:00  21:00
HipHop Lyrical 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Vrijdag  26  November

Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 1  17:00  18:00
HipHop B-anything Kids Smallgroup 2
Zaal 1  18:00  19:00
Stijldansen Topklas hoog 12+
 
Zaal 2  18:00  19:30
HipHop B-anything Kids Formation
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:30
HipHop B-anything Junior Formation
Zaal 3  19:40  20:30
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Opfriscursus Vervolg Advanced
 

Zondag  28  November

Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 4e Cursus Zilver Groep 1
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen Topklas 3
 
Zaal 3  19:50  21:10
Stijldansen 3e Cursus Brons Ster Groep 1
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  29  November

Zaal 2  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  20:45  21:55
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  30  November

Zaal 1  20:30  21:50
Stijldansen 8e cursus Goud ster
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1