Leskeuze

Bij sommige lessen is belangstelling zo groot dat we meerdere groepen hebben. Je kunt bij die groepen kiezen uit verschillende dagen. Groep 1, 2 of 3 zijn dus allemaal gelijk! Het enige vershil is dat deze groepen op een andere dag of ander tijdstip les hebben

Oktober  2022

Zaterdag  01  Oktober

Zaal 3  13:00  13:50
Breakdance 7 - 12 jaar

Vandaag  02  Oktober

Zaal 1  09:00  10:00
WDM Crew Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  10:00  11:00
WDM Crew Junior Formation
Zaal 1  11:00  13:00
WDM Crew Kids Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2/3
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  03  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  19:00  21:00
Vooropleiding Dans 14 jaar en ouder
Zaal 3  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 3
Zaal 3  20:30  21:20
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  22:05
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  04  Oktober

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 1  17:30  18:30
WDM Crew Kids Formation
Zaal 2  17:30  18:30
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 1
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens Advanced 10 t/m 14 jaar
Zaal 3  18:30  19:30
WDM Crew Kids Smallgroup Anouk
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 
Zaal 2  19:30  20:30
WDM Crew Junior Formation
Zaal 3  19:30  20:20
Dance Jam
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Topklas 1
 

Woensdag  05  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  14:50  15:40
Mini-dance 4 en 5 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's
Zaal 2  15:40  16:30
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 1
Zaal 1  16:10  17:00
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  16:30  17:20
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 1
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub
Zaal 1  17:00  18:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 1
Zaal 1  18:00  18:50
Afro Jazz 14 jaar en ouder
Zaal 3  18:00  20:00
RTL Talent Academy Teens/Highschool
Zaal 1  18:50  19:50
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:50  20:40
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Donderdag  06  Oktober

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
HipHop Kids Advanced 8 en 9 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 2
Zaal 1  18:00  18:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 3  18:00  19:00
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 2
Zaal 2  18:10  19:00
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 2
Zaal 3  19:00  20:00
WDM Crew Adult Smallgroup Chanel
Zaal 2  19:10  20:00
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 2  20:00  21:00
HipHop 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  07  Oktober

Zaal 1  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 1  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  16:30  17:20
Klassiek Ballet 5 t/m 7 jaar
Zaal 3  19:00  20:00
Jazz Contemporary 25 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 

Zaterdag  08  Oktober

Zaal 3  13:00  13:50
Breakdance 7 - 12 jaar

Zondag  09  Oktober

Zaal 1  09:00  10:00
WDM Crew Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  10:00  11:00
WDM Crew Junior Formation
Zaal 1  11:00  13:00
WDM Crew Kids Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2/3
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  10  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  19:00  21:00
Vooropleiding Dans 14 jaar en ouder
Zaal 3  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 3
Zaal 3  20:30  21:20
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  22:05
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  11  Oktober

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 1  17:30  18:30
WDM Crew Kids Formation
Zaal 2  17:30  18:30
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 1
Zaal 3  18:30  19:30
WDM Crew Kids Smallgroup Anouk
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens Advanced 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 
Zaal 3  19:30  20:20
Dance Jam
Zaal 2  19:30  20:30
WDM Crew Junior Formation
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Topklas 1
 

Woensdag  12  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:50  15:40
Mini-dance 4 en 5 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's
Zaal 2  15:40  16:30
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 1
Zaal 1  16:10  17:00
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 2  16:30  17:20
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 1
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub
Zaal 1  17:00  18:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 1
Zaal 1  18:00  18:50
Afro Jazz 14 jaar en ouder
Zaal 3  18:00  20:00
RTL Talent Academy Teens/Highschool
Zaal 1  18:50  19:50
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:50  20:40
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Donderdag  13  Oktober

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
HipHop Kids Advanced 8 en 9 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 2
Zaal 3  18:00  19:00
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 2
Zaal 1  18:00  18:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  18:10  19:00
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 2
Zaal 2  19:10  20:00
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 2  20:00  21:00
HipHop 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  14  Oktober

Zaal 1  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 1  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  16:30  17:20
Klassiek Ballet 5 t/m 7 jaar
Zaal 3  19:00  20:00
Jazz Contemporary 25 jaar en ouder
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 3  19:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 

Zaterdag  15  Oktober

Zaal 3  13:00  13:50
Breakdance 7 - 12 jaar

Zondag  16  Oktober

Zaal 1  09:00  10:00
WDM Crew Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  10:00  11:00
WDM Crew Junior Formation
Zaal 1  11:00  13:00
WDM Crew Kids Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2/3
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Maandag  17  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 3  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 2  19:00  21:00
Vooropleiding Dans 14 jaar en ouder
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 3
Zaal 3  20:30  21:20
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  22:10
Stijldansen Topklas Ballroom
 

Dinsdag  18  Oktober

Zaal 2  09:30  10:20
Zumba Gold
Zaal 1  17:30  18:30
WDM Crew Kids Formation
Zaal 2  17:30  18:30
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 1
Zaal 3  18:30  19:30
WDM Crew Kids Smallgroup Anouk
Zaal 2  18:30  19:20
HipHop Teens Advanced 10 t/m 14 jaar
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 1
 
Zaal 2  19:30  20:30
WDM Crew Junior Formation
Zaal 3  19:30  20:20
Dance Jam
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 1
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen Topklas 5
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen Topklas 1
 

Woensdag  19  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 4
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1
Zaal 2  14:50  15:40
Mini-dance 4 en 5 jaar Groep 1
Zaal 3  15:30  16:30
RTL Telekids Musicalschool Mini's
Zaal 2  15:40  16:30
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 1
Zaal 1  16:10  17:00
Jazz Contemporary 8 - 12 jaar
Zaal 3  16:30  18:00
RTL Telekids Musicalschool Kidsclub
Zaal 2  16:30  17:20
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 1
Zaal 1  17:00  18:00
Jazz Contemporary 12 jaar en ouder
Zaal 3  18:00  20:00
RTL Talent Academy Teens/Highschool
Zaal 2  18:00  18:50
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 1
Zaal 1  18:00  18:50
Afro Jazz 14 jaar en ouder
Zaal 1  18:50  19:50
Jazz Contemporary Advanced 12 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo vervolg
Zaal 1  19:50  20:40
Zumba Fitness Groep 5
Zaal 3  20:30  21:50
Stijldansen 1e Cursus Basis Groep 2
 
Zaal 2  20:30  21:50
Stijldansen 2e Cursus Brons Groep 2
 

Donderdag  20  Oktober

Zaal 2  16:20  17:10
Mini-HipHop 6 en 7 jaar Groep 2
Zaal 3  17:00  17:50
HipHop Kids Advanced 8 en 9 jaar
Zaal 2  17:10  18:00
HipHop Kids 8 en 9 jaar Groep 2
Zaal 3  18:00  19:00
WDM Crew Junior Smallgroup Kaylee 2
Zaal 1  18:00  18:50
TikTok 8+ Groep1
Zaal 2  18:10  19:00
HipHop Teens 10 t/m 14 jaar Groep 2
Zaal 2  19:10  20:00
Zumba Fitness Groep 6
Zaal 1  19:20  20:40
Stijldansen 3e cursus Brons ster
 
Zaal 2  20:00  21:00
HipHop 25 jaar en ouder
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 4e cursis Zilver
 

Vrijdag  21  Oktober

Zaal 1  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 2
Zaal 1  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 2
Zaal 3  16:30  17:20
Klassiek Ballet 5 t/m 7 jaar
Zaal 1  19:00  20:00
Stijldansen adv 12+
 
Zaal 3  19:00  20:00
Jazz Contemporary 25 jaar en ouder
Zaal 2  19:30  20:20
Salsa Latin Solo
Zaal 3  19:30  21:50
Stijldansen Opfriscursus
 
Zaal 1  20:00  21:20
Stijldansen Topklas 4
 
Zaal 1  20:40  22:00
Stijldansen 6e Cursus Zilver Ster
 

Zaterdag  22  Oktober

Zaal 3  13:00  13:50
Breakdance 7 - 12 jaar

Zondag  23  Oktober

Zaal 1  09:00  10:00
WDM Crew Junior Smallgroup Charlotte
Zaal 1  10:00  11:00
WDM Crew Junior Formation
Zaal 1  11:00  13:00
WDM Crew Kids Formation
Zaal 1  18:20  19:40
Stijldansen Topklas 2/3
 
Zaal 1  19:00  20:20
Stijldansen 7e Cursus Goud
 
Zaal 1  19:40  21:00
Stijldansen 5e cursus Zilver ster
 
Zaal 1  20:20  21:40
Stijldansen Topklas 7 en hoger
 

Woensdag  26  Oktober

Zaal 2  09:30  10:00
Guppy-dance 2 jaar Groep 1
Zaal 2  10:00  10:40
Kiddy-dance 3 jaar Groep 1

Maandag  31  Oktober

Zaal 1  09:30  10:20
Zumba Fitness Groep 2
Zaal 2  19:00  21:00
Vooropleiding Dans 14 jaar en ouder
Zaal 3  19:00  20:10
Stijldansen Wedstrijdgroep Latin
 
Zaal 1  19:30  20:20
Zumba Fitness Groep 3
Zaal 3  20:30  21:20
Zumba Toning
Zaal 1  20:45  22:05
Stijldansen Topklas Ballroom